10/16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI
 
 
İlçemiz Kaymakamı Gürkan DEMİRKALE, Bedensel ve Zihinsel Engellilerle Yardımlaşma Derneği tarafından "10-16 Mayıs Engelliler Haftası" münasebetiyle düzenlenen programa katıldı.
 
Özel İdare Binası önünden Atatürk Anıtına kortej yürüyüşü ve Atatürk anıtına çelenk sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından ihtiyaç sahiplerine  motorlu araç, akülü araç, engelli sandalyesi ve elektrikli hasta karyolası dağıtımı yapılarak program son buldu.
 
İlçemiz Kaymakamı Gürkan DEMİRKALE, sosyal dezavantajlı insanların özel gününde yanlarında olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine hem gönüllerinin hem de kapılarının sonuna kadar açık olduğunu belirterek, Dernek Yönetimine ve programda emeği geçenlere teşekkür etti. 
 
Programa İlçemiz Kaymakamı Gürkan DEMİRKALE,  Garnizon Komutanı Hv.Plt. Tuğg. Özkan Edip AKGÜLAY, Belediye Başkanı Alp KARGI, Kamu Kurum ve Kuruluş Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti Temsilcileri, Dernek Yönetim Kurulu, Engelli Vatandaşlarımız yanı sıra çok sayıda vatandaşlar katıldı.