12–22 HAZİRAN ULUSLARARASI ATATÜRK, KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ ÇERÇEVESİNDE YAPILACAK OLAN MERZİFON GECESİ PROGRAM TOPLANTISI YAPILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI başkanlığında, 12–22 Haziran Amasya Uluslararası Atatürk, Kültür ve Sanat Festivali Kapsamında 17 Haziran 2017 günü yapılacak olan Merzifon Gecesi Program toplantısı yapıldı.
 
Kaymakamlığımız koordinesinde ve Belediye Başkanlığı işbirliği ile, 17 Haziran Cumartesi günü saat 23:00’te Amasya Şehzadeler Gezi Yolunda düzenlenecek olan Merzifon Gecesi Programı için yapılacak hazırlıklar ve görev alacak kurumların müdürleri ile birlikte  toplantı gerçekleştirildi. Düzenlenecek olan Merzifon Gecesi Programında Belediye Konservatuarının içre edeceği Türk Sanat Müziği konseri, halk oyunları ile Protokol ve halka çeşitli ikramlarda bulunulacak.
 
Toplantıya İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Merzifon Belediye Başkanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mesut ÖZKARACALAR, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mustafa GÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa MUSLU, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü M. Fatih TORUN, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Celal EKER,  İlçe Kütüphane Müdürü M. Fatih ÇALIŞIR, Ziya Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Naciye CELEP, Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nuri AKKAYA, Zübeyde Anaokulu Müdürü Nilüfer GÖKÇEGÖZ, Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan AKPINAR katıldı.