2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİ YIL SONU KARNE TÖRENİ
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda gerçekleştirilen  2016-2017 Eğitim-Öğretim Dönemi  yıl sonu karne dağıtım Programına katıldı.
 
Sınıflardaki karne dağıtım törenine katılarak öğrencilere karnelerini veren ve aynı programda kitap hediye ederek onlarla bire bir yakından ilgilenen İlçe Kaymakamımız Dr. Ozan BALCI, İlçemiz Kaymakamı, 2016-2017 eğitim öğretim yılının son zili çaldı. Tüm yurtta karne heyecanı yaşanırken, ilçemizde de aynı heyecan yaşanmaktadır.  Oldukça yoğun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının sonuna daha geldik diye ifade ederek,  öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını ve yaz spor okullarına gitmelerini istedi. İlçemiz Kaymakamı, konuşmasının devamında mutlu bir günde öğrencilerle beraber olup, onların karne heyecanını, coşkusunu paylaşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Bu eğitim öğretim yılında gayret gösteren tüm öğretmen arkadaşlarımızı çok sevgili yavrularımızı çalışmalarından ve başarılarından dolayı tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum dedi. İlçemiz Kaymakamı öğrencilere kitap ve çeşitli hediyeler verdi.
 
2016-2017 Eğitim-Öğretim Dönemi  yıl sonu karne dağıtım programına İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emin KORKMAZ, öğretmenler ve öğrenciler katıldı