5395 SAYILI ÇOCUK KORUMA KANUNU KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI İLÇEMİZ KAYMAKAMI BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
 
5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu kapsamında Çocuk Koruma Kanunu Koordinasyon Kurul Toplantısı İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI  başkanlığında yapıldı. 

Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu  Koordinasyon Kurul Toplantısında yetim, öksüz, anası-babası tarafından terkedilen çocukların korunması, haklarının ve esenliklerinin güvence altına alınması, refahlarının yükseltilmesi, ihmal ve istismarlarının önlenmesi ve çocuk ve ailelerine yönelik hizmet veren kamu kurumları ile koruyucu ve destekleyici tedbirlerin yerine getirilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantıda bir önceki toplantıda alınan kararların uygulanması değerlendirildi.
5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu  Koordinasyon Kurul Toplantısına İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI,  Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa ATAK, Cumhuriyet Başsavcısı Faruk KAYNAK, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Hakan KAHRAMAN,  İlçe Emniyet Müdürü Erkan ERGÜL, İlçe Müftü Vekili Hasan GÖKÇE, S.Y.D. Vakıf Müdür Vekili Çiğdem PEKER KUZUCU, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Tuğba DOĞAN BAL, Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Dr. Selma KAYNAK,   ve kurul üyeleri katıldı.