BAŞBAKANLIK PERSONEL VE PRENSİPLER GENEL MÜDÜR YARDIMCISI VE UZMAN YARDIMCILARI İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
 
Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdür Yardımcısı Selçuk GİŞİ ve Uzman Yardımcıları Mehmet Serdar ŞARBAK, Muhammed Emin ATMACA, Selen BABUR, Emre SALTABAŞ, Abdurrahman Zafer AYDIN, Ayşegül DEMİRDAĞ, Ela YOL, Çiğdem DOĞAN, Serhan KARS ve Emre Doğu YEŞİLYURT, İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI’yı Makamında ziyaret etti.
 
Taşra Teşkilatı Eğitim Programına katılmak üzere  Amasya İlimizde bulunan Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdür Yardımcısı ve Uzman Yardımcılarıyla bir süre sohbet eden İlçemiz Kaymakamı, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek, çalışmalarında  başarılar temennisinde bulundu.  İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI,  Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdür Yardımcısı Selçuk GİŞİ ve Uzman Yardımcıları Mehmet Serdar ŞARBAK, Muhammed Emin ATMACA, Selen BABUR, Emre SALTABAŞ, Abdurrahman Zafer AYDIN, Ayşegül DEMİRDAĞ, Ela YOL, Çiğdem DOĞAN, Serhan KARS,  Emre Doğu YEŞİLYURT’a kitap hediye ederek daha sonra İlçemizi gezdirerek bilgi verdi.