ÇOÇUK GÖZÜYLE  MERZİFON FOTOĞRAF ŞENLİĞİ ETKİNLİĞİ BAŞLADI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Kaymakamlığımızın koordinesinde, gerçekleştirilecek Çocuk Gözüyle Merzifon Fotoğraf Şenliği projesi açılışına katıldı.
 
Kaymakamlığımızın koordinesinde, DASK (Doğa Araştırmaları, Sporları ve Kurtarma Derneği) destekli gerçekleşecek olan Çocuk Gözüyle Merzifon Fotoğraf Şenliği projesi, çocuklara fotoğrafçılık konusunda hobi edinmelerini sağlama ve farklı bakış açısı ile farkındalıklarını artırmayı hedeflemek amacıyla, 18-23 Nisan 2017 tarihleri arası, İlçemizde 9-14 yaş arası 200 öğrenciye 2 gün boyunca süren fotoğraf eğitimi verilerek başlayacak. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde verilecek eğitimin ardından, fotoğraf yarışması ile Merzifon'un tarihî ve doğal güzellikleri fotoğraflanacak. Yapılacak ödül töreninde her çocuğun en iyi bir fotoğrafı 23 Nisan 2017 günü izleyicilere gösterilip sergi ile etkinlik tamamlanacak.
 
Proje açılışına İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI ve diğer ilgililer katıldı. İlçemiz Kaymakamı, bu etkinliğin çocuklarımıza güzellikler getirmesi dileğinde bulundu.