İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN SERGİ AÇILIŞINA KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Toki konutlarında bulunan Halk Eğitim el işi kursu sergisi açılışına katıldı.
 
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün organize ettiği ve Toki konutlarında düzenlenen serginin açılışına katılan İlçemiz Kaymakamı, Halk Eğitim Merkezi kurslarının önemine değinerek, "Giyim, el sanatları, biçki dikiş, trikotaj ilçe merkezi ve köylerde el emeği göz nuru olarak ortaya konulan eserleri sergilemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halk eğitim olarak eğitim ve öğretim yılı başından itibaren merkez ve mahallelerde alan taraması yapılarak istekler doğrultusunda mesleki, sosyal-kültürel kurslarının açılmasını sağladık. Kursiyerlerin bir yıl boyunca yaptığı el emeği göz nuru ürünlerin açılıp sergilenmesinden dolayı kursiyer, öğretmen ve idarecilere teşekkür ediyorum. Meşakkat dolu el emeği göz nuru ürünlerin sergilenmesi ve yöresel el sanatlarının geleceğe taşınması önemli’’ dedi.
 
Sergi açılışına İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cevdet KOÇ, Öğretmenevi Müdürü Bünyamin GENÇDOĞAN, Halk Eğitim Merkezi Öğretmenleri ve Kursiyerler katıldı.