İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Merzifon İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından,  Emniyet Müdürlüğü çalışanları ve ailelerine yönelik düzenlenen iftar programına katıldı. 
İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen iftar yemeği programına emniyet personeli aileleriyle birlikte katıldı. Birlikte yenilen iftar yemeğinin ardından personel ve eşleri sohbet ettikten sonra dağıldı.
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Emniyet teşkilatıyla iftar programında bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek,  halkımızın huzur ve güvenliğini temin etme noktasında önemli görevler üstlenen Emniyet mensuplarına çalışma hayatlarında başarılar temennisinde bulunarak,  tüm şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum dedi.  
 
Düzenlenen iftar yemeği programına İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Amasya Emniyet Müdürü Fahri BULUT,  Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa ATAK,  Cumhuriyet Başsavcısı Faruk KAYNAK , Kıdemli Hakim Yusuf ÖZKAN, Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman GÜL, İlçe Emniyet Müdürü Erkan ERGÜL, İlçe Müftüsü Mustafa ALTUN,  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dursun DAĞDELEN,  Siyasi Parti temsilcileri ve Emniyet mensupları katıldı.