İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI SAMSUN DEVLET OPERA VE  BALESİNİN  SERGİLEMİŞ OLDUĞU KÜÇÜK BİR MUCİZE ADLI ÇOCUK MÜZİKALİ PROGRAMINA KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı , Kaymakamlığımız organizasyonunda öğrencilere yönelik düzenlenen,  Samsun Devlet Opera ve Balesinin sergilemiş olduğu Küçük bir Mucize adlı çocuk müzikalini seyretti.
 
Akif Gülle Kültür Merkezinde gerçekleşen, Samsun Devlet Opera ve Balesinin, cemrelerin düşmesiyle birlikte, ilkbahar ile  doğadaki canlıların uyanışı ile başlayan hayat ve küçük canlıların doğaya karşı verdikleri yaşam mücadelesini konu alan çocuk müzikali,  minikler tarafından beğeniyle izlendi. İlçemiz Kaymakamı, Samsun Devlet Opera ve Balesi oyuncularına sergilemiş oldukları bu güzel çocuk müzikalden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar temennisinde bulunarak, çiçek takdim ederek, Samsun Devlet Opera ve Balesi topluluğunu sonbaharda da aramızda görmekten mutlu olacağını ifade etti.
 
Programa İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emin KORKMAZ, veliler ve öğrenciler katıldı.