İLÇEMİZ KAYMAKAMI DR. OZAN BALCI VEZİRKÖPRÜLÜ HAYIRSEVER KEMAL KAYALIOĞLU’NUN CENAZE TÖRENİNE KATILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, 2010-2012 yılları arasında Samsun Vezirköprü Kaymakamlığı yaptığı dönemde tanıştığı Vezirköprü İlçesinde yaşayan hayırsever iş adamı Kemal KAYALIOĞLU’nun cenaze törenine katılarak, KAYALIOĞLU Ailesine taziyede bulundu.
 
Vezirköprü İlçesinde 1972- 1976 yılları arasında Şoförler derneği başkanlığı, 1976-1990 yılları arasında nakliyecilik ve kerestecilik daha sonra emlakçılık işleriyle uğraşan merhum Kemal KAYALIOĞLU, Vezirköprü İlçesine ülkemizin imarı ve inşası ile, geleceğimizin teminatı olacak gençlerimizin yetişmesi için kendi ve eşi adına yaptırdığı Fen Lisesi  yanı sıra huzurevi ve anaokulu arsalarına  maddi desteklerde bulunmuştu.
 
İlçemiz Kaymakamı, hayır işler yapanların büyük yiğitlik gösterdiğini, ülkemizde ve Merzifon’da da böyle hayırsever yiğitlerin olduğunu ifade ederek, bu vesile ile Kemal KAYALIOĞLU’na Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum dedi. KAYALIOĞLU’nun cenazesi, Orta Cami’de ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yeni Mahalle Mezarlığı’nda toprağa verildi.