MERZİFON KAYMAKALIĞI GÜLÜMSEYEN NOTALAR ÇOK SESLİ ÇOCUK KOROSUNDAN YAZA MERHABA KONSERİ
 
Merzifon Kaymakamlığı 'Gülümseyen Notalar Çok Sesli Çocuk Korusu' düzenlenen Yaza Merhaba konseriyle Akif Gülle Kültür Merkezinde  sahneye çıktı ve beğeni topladı.
 
Yaklaşık 50 öğrencinin yer aldığı çocuk korusu Koru Şefleri Başak Erbige, Müge Yeşil, Filiz Özdilek ve Zeynep Kurt öncülüğündeki seslendirdikleri solo ve koro eserlerle alkış topladı.
İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI, Merzifon Kaymakamlığı 'Gülümseyen Notalar Çok Sesli Çocuk Korusu' 2 yıl önce Kaymakamlığımızın destek, teşvik ve himayesinde başlatıldığını ifade ederek, koro şefleri olan öğretmenlere çiçek takdim ederek başarılarından dolayı kutladı.  Çocukların başarılarını paylaşmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren İlçemiz kaymakamı; "Çocuklarımızın performansını iki kelimeyle özetlemek gerekirse harika ve etkileyiciydi. Başta öğretmenlerimiz olmak üzere herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Bilimsel, kültürel ve sanatsal aktivitelere desteğimiz her zaman devam edecektir.. İnşallah bu koro daha da kurumsallaşacak. Nice güzel işlere imza atıp ulusal çapta kıymetli bir koro olacak hayalimiz bu" dedi Çocuklarının performansını beğendiğini söyleyerek öğrencilere kitap hediye etti.
 
'Gülümseyen Notalar Çok Sesli Çocuk Korusu Programına İlçemiz Kaymakamı Dr. Ozan BALCI,  Garnizon Komutanı Hv.P.Tuğg. Rafet DALKIRAN, Kıdemli Hakim Yusuf ÖZKAN, Polis Meslek Eğitim merkezi Müdürü Süleyman GÜL, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb.Hakan KAHRAMAN, İlçe Emniyet Müdürü Erkan ERGÜl, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dursun DAĞDELEN, Daire Amirleri ve davetliler katıldı.